Eslövs kommun logotyp

Lärarnas kontaktuppgifter

Arbetsrum 2027  

Anita Bäcker - anita.backer@eslov.se

Josefin Löfstedt - josefin.lofstedt@eslov.se

Lovisa Westerberg - lovisa.westerberg@eslov.se


Arbetsrum 2028 

Åsa Jönsson - Asa.Jonsson@eslov.se

Eva Thors-Rudvall - eva.thors@eslov.se

Bushra Roed - bushra.roed@eslov.se


Arbetsrum 2029  (0413 628 90)

Dennis Larsson - dennis.larsson@eslov.se

Nina Lindhqvist - nina.lindhqvist@eslov.se

Jan Lindström - jan.lindstrom@eslov.se

 

Arbetsrum 2030  (0413 623 18)

Sabina Djupenström - sabina.djupenstrom@eslov.se

Concepcion Asteberg-Jimenez Ruiz -
            concepcion.asteberg-jimenezruiz@eslov.se


Arbetsrum 2032 

Iréne Lundberg - Irene.Lundberg@eslov.se

Magnus Ericsson - Magnus.Thulin-Ericsson@eslov.se

 

Arbetsrum 2042  (0413 628 45)

Anna-Lena Holmberg - anna-lena.holmberg@eslov.se

Maria Hassler - maria.hassler@eslov.se

Irina Åkesson - irina.akesson@eslov.se

 

Arbetsrum 2043 

Mikael Pettersson - mikael.pettersson@eslov.se

Ludmila Smith - ludmila.smith@eslov.se

Annika Svensson - annika.svensson@eslov.se


Arbetsrum 2010  (0413 627 72)

Eva Granath - Eva.Granath@eslov.se

Sebastian Hjort - Sebastian.Hjort@eslov.se

Monika Lövstrand-Hellkvist - monika.lovstrand-hellkvist@eslov.se

 

Arbetsrum 2011 

Jonas Widtfelter - Jonas.Widtfelter@eslov.se

Magnus Kurki - Magnus.Kurki@eslov.se

Camilla Stridh - Camilla.Stridh@eslov.se


Arbetsrum 2015 

Camilla Saxell - camilla.saxell@eslov.se

Anders Hallberg - anders.hallberg@eslov.se

Joakim Seger - joakim.seger@eslov.se

Pernilla Wessel - Pernilla.Wessel@eslov.se


Arbetsrum 1467  (0413 627 42)

Jenny Olsson (specialpedagog) - jenny.olsson@eslov.se


Arbetsrum 1470  (070 723 38 45)

Torbjörn Sandberg - torbjorn.sandberg@eslov.se

 

Arbetsrum 1470B  (073 615 50 28)

Agneta Hultqvist Hermelin - agneta.hultqvist-hermelin@eslov.se

 

 

Sidan uppdaterad: 2017-11-13

Kontaktcenter

- välkommen till Eslövs kommun!

Telefon: 0413-620 00
E-post: kommunen@eslov.se

Besöksadress:
Stadshuset, Gröna torg 2 i Eslöv

Postadress:
Eslövs kommun, 241 80 Eslöv

Org.nr: 212000-1173

Fler kontaktuppgifter 

Följ oss

Eslövs kommun på Facebooklänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

 

Händer i Eslövlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Facebooksida, kommunala
och andra arrangemang
i Eslövs kommun

Eslöv och jaglänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Facebooksida, nyheter
om Eslövs utveckling

Nyheter via RSS

Se alla våra kanaler