Eslövs kommun logotyp

 

 

 

 

 

Kontakta oss på Vuxenutbildningen

 

Rektor: Ingvar Persson
Telefon: 0413 623 12, ingvar.persson@eslov.se

Biträdande rektor: Suzanna Gabrielsson
Telefon: 070 970 55 73, suzanna.gabrielsson@eslov.se

Sfi-samordnare: Eva Jönsson
Telefon: 0413 627 98, eva.jonsson@eslov.se

S Y V - Vägledningscentrum
Telefon: 0413 642 35, vagledning.vux@eslov.se

Skolassistent: Anette Jaha
Telefon: 0413 621 11, anette.jaha@eslov.se

Ekonomiassistent: Lina Olsson
Telefon: 0413 625 12, lina.olsson@eslov.se

Receptionist: Therese Pallin
Telefon: 0413 623 97, therese.pallin@eslov.se

Tentamensamordnare: Nada Hussein
Telefon: 0413 625 21, nada.hussein@eslov.se

IT-kommunikatör: Esbjörn Alm
Telefon: 0413 642 20, esbjorn.alm@eslov.se    

Vaktmästare: Dragi Bosevski
Telefon: 0413 621 70, dragi.bosevski@eslov.se

Lärarkontakt, Namn och e-postadress till våra lärare
 

VÄLKOMMEN

Besök oss på:
Östergatan 15, 241 39 Eslöv

Postadress:
Vuxenutbildningen
Eslövs kommun
241 80 Eslöv

vuxenutbildningen@eslov.se

Telefon: 0413  621 11
Fax: 0413  165 21

 

Karta - Vägbeskrivning

Kontaktcenter

- välkommen till Eslövs kommun!

Telefon: 0413-620 00
E-post: kommunen@eslov.se

Besöksadress:
Stadshuset, Gröna torg 2 i Eslöv

Postadress:
Eslövs kommun, 241 80 Eslöv

Org.nr: 212000-1173

Fler kontaktuppgifter 

Följ oss

Eslövs kommun på Facebooklänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

 

Händer i Eslövlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Facebooksida, kommunala
och andra arrangemang
i Eslövs kommun

Eslöv och jaglänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Facebooksida, nyheter
om Eslövs utveckling

Nyheter via RSS

Se alla våra kanaler