Eslövs kommun logotyp

 

 

 

 

 

Kontakta oss på Vuxenutbildningen

 

Rektor 
Ingvar Persson, 0413 623 12
Ingvar.persson@eslov.se

Biträdande rektor
Suzanna Gabrielsson, 070 970 55 73
Suzanna.gabrielsson@eslov.se

Sfi-samordnare
Eva Jönsson,  0413 627 98
Eva.jonsson@eslov.se

S Y V
Kontakta våra studie- och yrkesvägledare, 0413 642 35
vagledning.vux@eslov.se

Skolassistent
Anette Jaha, 0413 621 11
Anette.jaha@eslov.se

Ekonomiassistent
Lina Olsson, 0413 625 12
Lina.olsson@eslov.se

Receptionist
Therese Pallin, 0413 623 97
Therese.pallin@eslov.se

Tentamensamordnare
Nada Hussein, 0413 625 21
Nada.hussein@eslov.se

IT-kommunikatör
Esbjörn Alm, 0413 642 20
Esbjorn.alm@eslov.se    

Vaktmästare
Dragi Bosevski, 0413 621 70
Dragi.bosevski@eslov.se

Kontakta lärarna
Namn och e-postadress till våra lärare
Lärarkontakt
 

VÄLKOMMEN

Besök oss på:
Östergatan 15, 241 39 Eslöv

Postadress:
Vuxenutbildningen
Eslövs kommun
241 80 Eslöv

vuxenutbildningen@eslov.se

0413  621 11
Fax: 0413  165 21

 

Karta - Vägbeskrivning

Kontaktcenter

- välkommen till Eslövs kommun!

Telefon: 0413-620 00
E-post: kommunen@eslov.se

Besöksadress:
Stadshuset, Gröna torg 2 i Eslöv

Postadress:
Eslövs kommun, 241 80 Eslöv

Org.nr: 212000-1173

Fler kontaktuppgifter 

Följ oss

Eslövs kommun på Facebooklänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

 

Händer i Eslövlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Facebooksida, kommunala
och andra arrangemang
i Eslövs kommun

Eslöv och jaglänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Facebooksida, nyheter
om Eslövs utveckling

Nyheter via RSS

Se alla våra kanaler